Семінар – практикум вихователів старшої групи дошкільних навчальних закладів Хмельницького районну.

Дата: 28.04.2017 11:03

…Якщо медикам ми ввіряємо наше здоров’я,

то вихователям ввіряємо моральність і розум дітей наших,

ввіряємо їхню душу, а разом з тим і майбутнє нашої вітчизни

К.Д. Ушинський

27 квітня 2017 року у приміщенні актової зали Лісовогринівецького ДНЗ «Ромашка» Лісовогринівецької сільської ради, відбувся семінар – практикум вихователів старшої групи дошкільних навчальних закладів Хмельницького районну.

Тематикою заходу було вивчення стану формування основних компетентностей дітей дошкільного віку.

Було проведено майстер-клас «Обстеження дітей з метою вивчення рівня сформованості особистісно-оцінної компетенції у дітей старшого дошкільного віку»

Діти старшої групи для учасників семінару показали театралізовану виставу «Лісова пригода»

На заході був присутній спеціаліст з питань освіти та культури Купельський Л.В. Лісовогринівецької сільської ради, методист районного відділу освіти, молоді та спорту Гіджеліцька Т.В., та завідувач ДНЗ «Ромашка» Подгорнюк Д.М.