26 річниця Незалежності України

Дата: 28.08.2017 11:10

23 серпня у Лісовогринівецькій сілській ОТГ відбулися урочистості до дня державного прапоря України та святкування 26 - ї річниці Незалежності України.

Зранку о 9:00 біля приміщення Лісовогринівецької сілської ради за участю голови та апарату сілської ради під Гімн України відбулося урочисте підняття державного прапора України.

Святкування продовжувалось у сільському Будинку кульутри.

Старости, працівники кульутури та бібліотекарі продемонстрували усій Лісовогринівецькій громаді виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

Учасники виставки села Печиськи продемонстрували роботи із аплікації, вишиті рушники ручної роботи, картини та запашні страви, якими славиться село.

Село Климашівка продемонструвала нам вишиті роботи ікон та картин.

У селі Ходаківці Лісовогринівецької сільської ради працівників культурної сфери немає, але староста села Василь Ловін всеж таки продемонстрував роботи з вишитих рушників та ляльок ручної роботи

Центральною окрасою холу Будинку культури прикраша виставка села Аркадіївці.

Представлені вишиті картини, картини фарбою, вишиті рушники із елементами подільського краю, ляльки-мотанки та інше.

Село Тиранівка на виставку привазла вишиті рушнкики, горнятка ручної роботи та великі коври також ручної роботи.

Делегація із села Пашківці показали фотографії надбань та творчих майстерень майже кожного жителя села.

Вишиті картини, ікони та солодощі відобразили на виставці творчий потенціал села та громади загалом.

Село Скарженці продемонструвало нам вишиті сорочки з елементами української вишивки, вишиті картинки "хрестиком" та жіноче вбрання. За давнім українським звичаєм представники із села зустріли голову громади із хлібом та сіллю.

Найбільшим здивуванням свята був учень Аркадіївецької ЗОШ І-ІІ ступенів,Кучманюк Роман, який навчаючись у 7-му класі власними руками вишиває рушники, картини "хрестиком" та бісером. Юнак представляв село Моломолинці.

Вишиті ікони, картини тварин та людей вишиті руками хлопця привелнули увагу усіх учасників даного заходу.

За одним столом із Моломолинцями і показали свою виставку працівники кульутри села Гнатівці, де також були роботи з вишивки та картини.