ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. ЛІСОВІ ГРИНІВЦІ

Дата: 25.09.2017 15:03

Шановні мешканці с. Лісові Гринівці!

(повідомлення про проведення громадських слухань)

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України  «Про планування і забудову територій»,  Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» сільською радою за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації  - Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничих приміщень по вул. Ганжі, 30, в с. Лісові Гринівці, Хмельницького району Хмельницької області (земельна ділянка загальною площею 0,3750 га кадастровий номер 6825083600:03:007:1524).

Громадянка Чеперук Лариса Василівна має наміри побудувати виробничі приміщення на території с.Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради на земельні ділянці загальною площею 0,3750 га.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань будівництва об’єкту енергетики (подаються громадянами у письмовому вигляді із  зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Датою проведення громадських слухань визначено 02 жовтня 2017 року об 11:00 год. в приміщенні актової зали Лісовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Лісові Гринівці, вул. Центральна, 25/1).

Виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради.

,Фото без опису