Про внесення змін до розпорядження від 12.10 2017 р. № 88-о «Про скликання чергової 27 сесії Лісовогринівецької сільської ради »

Дата: 20.10.2017 15:29

ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від  « 20   »  жовтня 2017 року                                              № 94-0

Про внесення змін до розпорядження від 12.10 2017 р. № 88-о «Про скликання чергової  27 сесії Лісовогринівецької сільської ради »

На  підставі ст. 42, ст. 46, ст. 50 та ст. 59 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», враховуючи потреби громади   ,

I. Внести зміни до розпорядження від 12.10.2017р. № 88-о «Про скликання чергової 27 сесії Лісовогринівецької сільської ради », а саме:

пункт І вищезазначеного розпорядження викласти  в такій редакції  « Скликати 28-му чергову сесію Лісовогринівецької сільської ради 07.11.2017 року о 10 год.  в приміщенні актового залу Лісовогринівецької ЗОШ ».

II. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному Інтернет-сайті Лісовогринівецької сільської ради .

III. Секретарю довести дане розпорядження до відома депутатів сільської  ради.

IV. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова                                               В.Гралюк