МАЙСТЕР – КЛАС «ВЕСЕЛІ БАРВИ ВЕЛИКОДНЯ»

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят. Витоки цього Свята сягають глибини тисячоліть. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов'язане з ним. Білий тиждень напередодні Великоднього святкування видався багатим на навчальні цікавинки.

В Лісовогринівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів майстринею Фаринюк Наталією Олександрівною на запрошення дирекції Лісовогринівецької ЗОШ було проведено майстер-клас з розпису пасочок та виготовленню писанок.

Наталія Олександрівна навчала дітей розписувати пасочки та малювати писанки, ділилася своїм досвідом і таємницями мистецтва, яка передається з покоління в покоління.

Діти з задоволенням долучилися до роботи. Кожна пасочка та писанка з них вийшла унікальна, адже  зроблена від усього серця.

автор:Тетяна Жук

педагог-організатор ЛІсовогринівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів