Риболовля на тонкій кризі забрала життя жителя громади

Дата: 10.03.2017 22:46

Трагічна подія сталася близько 14 години 10 березня . Чоловік вийшов на тонку кригу порибалити на одному з ставків в с. Гнатівці та провалився під лід. Місцеві жителі  прибігли на крики про допомогу, близько  15-ти хвилин чоловік намагався вибратися самотужки, але нажать сили його покинули.  Коли люди з берега зрозуміли що їм не вдається допогти потерпілому - затефонували на "101" та староста с.Гнатівці подзвонила   до начальника Лісовогринівецької місцевої пожежної команди.

Чергова зміна Лісовогринівецької МПК по "тривозі " з с.Аркадіївці,  менше ніж за 5 хвилин прибули на місце події та чоловіка нажаль на поверхні не було видно. Рятувальники негайно  розклали  по кризі триколінну драбину ,дісталися до місця провалу та розпочали пошуки.

На допомогу МПК приїхав АПД ( автомобіль першої допомоги) Першого Державного пожежно-рятувального загону міста Хмельницького  та за допомогую гумового човна знайшли  постраждалого. На березі  медики нажаль вже не змогли допомогти чоловікові.

При будь-якій надвичайній ситуації дзвоніть терміново до рятувальників!!!!

0382 -62-62-44 Лісовогринівецька МПК  або "101".