Новини та оголошення громади

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

23 квітня в Україні відзначається Всеукраїнський день психолога – професійне свято всіх тих, хто працює з поведінкою, психікою та психічними процесами людини й будь-яким чином причетний до науки психології.

14:35 23.04.2024

КАШЛЮК, ПРОФІЛАКТИКА

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Хворіють на кашлюк дорослі і діти. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

14:33 23.04.2024

На Хмельниччині зафіксували 7 випадків хвороби Лайма.

Цьогоріч активність кліщів розпочалась раніше у зв’язку з раннім потеплінням. У багатьох пацієнтів хвороба ускладнилась кардитом та артритом. У нашій країні приблизно кожен третій кліщ є носієм бореліозу.

15:44 19.04.2024

24-30 квітня — Всесвітній тиждень імунізації

У третій декаді квітня ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” традиційно долучається до заходів у рамках Всесвітнього, Європейського та Українського тижнів імунізації. На Хмельниччини усе заплановане цьогоріч проходить під гаслом “Вакциновані — Захищені!”.

10:03 19.04.2024