Новини та оголошення громади

Актуально: стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.  Щорічне декларування доходів громадян передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи:

15:26 10.01.2024

Профілактика грипу та ГРВІ

Профілактиці грипу та ГРВІ в усіх країнах світу приділяють величезну увагу. Це обумовлено тим, що ці хвороби – лідери серед усіх інфекційних захворювань. Так, на частку грипу та ГРВІ в Україні припадають не менше 90% випадків усіх інфекційних захворювань. Щорічно кожну шосту людини ці хвороби вкладають у ліжко. Іноді, через індивідуальні особливості організму або через недотримання основних правил поведінки і лікування, грип і ГРВІ спричиняють ускладнення.

09:36 09.01.2024

Зміни в законодавстві про відпустки: основна, при народженні дитини, військовим, на навчання

24 грудня 2023 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» від 22.11 2023  № 3494-ІХ, яким змінено деякі норми законодавства, що регулюють питання надання відпусток, використання вихідних днів тощо.

15:01 08.01.2024

На Хмельниччині працюють “Пункти Незламності”.

Саме в цих спеціально обладнаних приміщеннях під час довготривалої відсутності світла та води, місцеві мешканці можуть обігрітися, зарядити гаджети та отримати  першу медичну допомогу.

14:00 08.01.2024