Новини та оголошення громади

Алгоритм дій регіональної системи оповіщення.

На території області змінено алгоритм оповіщення населення при отриманні сигналу, “Увага Всім”, “Повітряна тривога”. При отриманні сигналу “Увага Всім”, “Повітряна тривога” сирени будуть вмикатись на 3 хвилини, при отриманні сигналу “Відбій Повітряної тривоги” сирени будуть вмикатись на одну хвилину. Під час повітряної тривоги сирена мовчить.

09:24 09.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

10 листопада 2023 року  з 09.00 год. до 13.00 год. буде проводити прийом громадян спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.  Прийом буде проводитися в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради

09:11 09.11.2023

Ринок праці Хмельниччини

У січні-жовтні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 21,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 744 роботодавці. В базі даних  налічувалось 12,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9477  гривень на одну вакансію.

13:03 07.11.2023

В Україні запрацював Національний портал з імунізації

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я", який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

09:38 06.11.2023