Новини та оголошення громади

ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ

Дата створення: 16:43 19.04.2018

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня у Лісовогринівецькій загальноосвітній школі відбувся  День цивільного захисту.

Звіт з цивільного захисту Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:34 19.04.2018

Згідно з планом підготовки учнів та школи з цивільного захисту на 2018 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників школи від надзвичайних ситуацій, у школі  було проведено тиждень цивільного захисту. У рамках цього тижня було проведено масу заходів.

Профорієнтаційна робота у школі

Дата створення: 17:19 12.04.2018

Профорієнтаційна робота з учнями – один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Вас вітає дружина юних пожежників "Спалах"!

Дата створення: 17:14 12.04.2018

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. СТУФЧИНЦІ

Дата створення: 14:36 12.04.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - «Внесення змін до генерального плану с. Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області» в с. Стуфчинці Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Вітаю зі світлим святом Великодня!

Дата створення: 11:30 06.04.2018

МАЙСТЕР – КЛАС «ВЕСЕЛІ БАРВИ ВЕЛИКОДНЯ»

Дата створення: 11:13 06.04.2018

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят. Витоки цього Свята сягають глибини тисячоліть. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов'язане з ним. Білий тиждень напередодні Великоднього святкування видався багатим на навчальні цікавинки.