Новини та оголошення громади

Щодо заборони спалювання сухої рослинності

Із настанням весни, мешканці приватних домоволодінь, житлових будинків, садівничих товариств активно починають наводити лад на земельних ділянках, при цьому спалюють гілки, суху траву та сміття.

10:04 04.03.2024

Обережно! Шахраї!

На Хмельниччині аферисти вимагають гроші від імені податківців

09:23 01.03.2024

Останній день лютого у переступному році обрано не випадково – рідкісний день, що випадає лише раз на чотири роки, ототожнюється з «особливими людьми».

Термін «хвороби-сироти» або «орфанні хвороби» введено в обіг в 1983 році в США із прийняттям законодавчого акту «OrphanDrugAct», яким було визначено 1600 рідкісних хвороб невідомої етіології. Проблема орфанних хвороб в Україні визнана на державному рівні в 2014 році.

15:31 29.02.2024

Програма «Доступні ліки»: які пріоритети розвитку у 2024 році

Держава постійно працює над розширенням доступності програми реімбурсації «Доступні ліки» для того, аби все більше пацієнтів мали змогу отримати необхідні їм ліки безоплатно або з частковою доплатою. Вартість лікарських засобів за програмою відшкодовує Національна служба здоров’я України.

15:05 29.02.2024