Відбулася чергова зустрічі з представниками Лісовогринівецької громади

Дата: 04.11.2021 14:02
Кількість переглядів: 59

Відбулася чергова зустріч заступника начальника Хмельницької ДПІ Чмелюка Івана Володимировича з представниками Лісовогринівецької громади.

Під час спілкування, обговорювалися питання пошуку резервів наповнення дохідної частини бюджету, легалізації заробітної плати, сплати боргу, подання звітності в електронному форматі, отримання адміністративних послуг, зміни в податковому законодавстві.

Також на зустрічі обговорювались такі питання:

Надання пільг та прийняття адекватних ставок місцевих податків на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Проведення інвентаризації землевласників та землекористувачів, та надання уточненої інформації щодо власників земельних ділянок, їх адрес з метою встановлення власників земельних ділянок сільського господарського призначення, а також об’єктів нерухомості та формування відповідного реєстру для забезпечення повноти надходжень до місцевого бюджету.

Питання декларування доходів громадян у власності або користуванні яких є значні площі земельних ділянок та спецтехніка для їх обробітку (трактори, комбайни, дорожньо-будівельні і меле ораторні машини) для подальшого залучення їх до декларування доходів.

Питання сплати ПДФО за місцем впровадження господарської діяльності, зокремаЮ щодо власників АЗС скоординовано спільні дії ГУ ДПС при погодженні стосовно розміщення на їх територіях відокремлених підрозділів юридичних осіб (виділення земельних ділянок, надання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, укладення договорів оренди, тощо) з метою взяття таких юридичних на облік, як платників податку на доходи фізичних осіб.

Переваги подання звітності в електронному вигляді та отримання ЕЦП. Електронні сервіси ДПС. Реєстрація підписників в соціальній мережі FACEBOOK ДПС України.