Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Працівники громади

Лісовогринівецький сільський голова  Гралюк Віталій Володимирович
Секретар Лісовогринівецької сільської ради Бех Інна Олександрівна
Заступник сільського голови з юридичних та економічних питань Рудик Олег Андрійович
Заступник сільського голови з гуманітарних питань Загарук Євген Васильович
Керуючий справами виконавчого комітету Талалай Христина Володимирівна
Начальник фінансового відділу  Поліщук Альона Леонідівна
Спеціаліст І категорії фінансового відділу Нацюк Анастасія Василівна
Спеціаліст І категорії фінансового відділу Подворна Тетяна Анатоліївна
Начальник юридичного відділу  
Спеціаліст І категорії юридичного відділу Василик Олександр Михайлович
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Анішкіна Наталія Семенівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку Кашевська Раїса Йосипівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку Войткова Людмила Василівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку Кравчук Наталія Михайлівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку Кривенко Світлана Петрівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку Мазур Ірина Петрівна
Начальник відділу архітектури та землеустрою Ващук Вадим Григорович
Спеціаліст-землевпорядник І категорії Олешко Андрій Степанович
Спеціаліст-землевпорядник І категорії Харюк Юлія Василівна
Державний реєстратор Скавронська Тетяна Василівна
Спеціаліст І категорії з питань освіти та культури Купельський Леонід Володимирович
Спеціаліст І категорії з питань соціального засисту громадян Бебех Наталія Володимирівна
Паспортист Грох Антоніна Миколаївна
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення Гусляков Гліб Володимирович
Діловод Корчак Ольга Ігорівна
Прибиральник службових приміщень Хомич Валентина Володимирівна
Водій автотранспортних засобів Кравчук Владислав Віталійович

Список старост населених пунктів:

с. Аркадіївці Ворошилова Лариса Сергіївна
с. Гнатівці Євсюкова Оксана Віталіївна
с. Моломолинці Прокопченко Тетяна Леонідівна
с. Редвинці Бакалець Оксана Михайлівна
с. Терешівці Малик Тетяна Михайлівна
с. Шпичинці Рибак Михайло Олексійович
с. Стуфчинці Джумига Микола Антонович
с. Тиранівка Оніщук Неля Антонівна
с. Печеськи Омельянов Петро Антонович
с. Ходаківці Ловін Василь Зіновійович
с. Пашківці Жук Галина Володимирівна
с. Скаржинці Назаров Олексій Васильович