Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

програма надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян

Україна

Лісовогринівецька сільська рада

19-та  чергова сесія 

25 січня 2017 року                              Рішення № 6             с .Лісові Гринівці

 

Про Програму надання щомісячної адресної

грошової допомоги пільговим категоріям громадян

на проїзд автомобільним транспортом на приміських

маршрутах Хмельницького району на 2017 рік

 

 

 

Відповідно до п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації », відповідно до постійної комісії  Лісовогринівецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та регламенту, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним  транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік (додаток).

2. Відділу фінансів сільської ради, виходячи з можливостей дохідної частини місцевого бюджету, передбачати кошти на виконання  заходів Програми.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводити нарахування та виплату коштів на фінансування заходів передбачених Програмою.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з юридичних та економічних питань. 

 

 

 Сільський голова                                                        В.Гралюк

 

 

Додаток

до рішення 19 сесії Лісовогринівецької сільської ради

від 25.01.2017 року

№  6

 

 

Програма щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік

 

І. Загальні положення

 

Програма Лісовогринівецької сільської ради щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік (далі - Програма) – це надання адресної грошової допомоги для  певної пільгової категорії громадян Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, яким відповідно до нормативно-правових актів України надається право безоплатного проїзду у громадському автомобільному транспорті.

У рамках Програми передбачається надання адресної грошової допомоги для певної пільгової категорії громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік (далі – адресної грошової допомоги) учасникам війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до 1 та 2 категорій, дітям з багатодітних сімей (яким виповнилося 7 років), інвалідам з дитинства, пенсіонерам за віком та інші пільгові категорії громадян згідно чинного законодавства України.

Призначення і виплата адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян здійснюється Лісовогринівецькою сільською радою на підставі поданих заяв пільгових категорій громадян для отримання адресної грошової допомоги.

Програма діє на період з 1 січня  2017 року по 31 грудня 2017 року.

 

ІІ. Мета Програми.

 

Метою Програми є надання адресної грошової допомоги для певної категорії громадян Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, сприяння вирішенню їх матеріально-побутових, соціальних проблем, забезпечення адресності допомоги саме вразливим верствам населення, поліпшення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування та органів державної влади у сфері соціальної підтримки жителів району.

 

ІІІ. Основні завдання та заходи

 

Основним завданням Програми є:

надання адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом за рахунок коштів Лісовогринівецької сільської ради.

Заходами для реалізації виконання Програми є забезпечення  призначення та виплати адресної грошової допомоги згідно Порядку надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району (Додаток 1).

 

ІV. Очікувані результати виконання Програми

 

Забезпечення підтримки пільгових категорій громадян за рахунок коштів Лісовогринівецької сільської ради визначених даною Програмою підвищить рівень соціального захисту та дасть можливість отримати адресні соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства всім хто має право на пільгу, а не тільки тому, хто користується транспортним проїздом.

 

V. Фінансове забезпечення

 

Реалізація Програми здійснюється шляхом щоквартального фінансування за рахунок коштів Лісовогринівецької сільської ради кожному одержувачу адресної грошової допомоги згідно поданих списків пільгових категорій громадян в розмірі 20 грн. щомісячно.

Ресурсне забезпечення Програми надання щоквартальної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік наведені в Додатку 2.

 

 

 

 

                               Сільський голова                                                                              В.В.Гралюк

 

 

 

Додаток 1

до Програми щодо надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік

 

ПОРЯДОК

надання щомісячної адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом пільговим категоріям громадян на приміських маршрутах

Хмельницького району на 2017 рік

 

1. Порядок надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік (далі – Порядок) визначає умови надання щомісячної адресної грошової допомоги за рахунок коштів Лісовогринівецької сільської ради.

 

2. Право на отримання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2017 рік (далі – допомога) поширюється на учасників війни, учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до 1 та 2 категорій, дітей з багатодітних сімей (яким виповнилося 7 років), інвалідів з дитинства, пенсіонерів за віком та на інші пільгові категорії громадян згідно чинного законодавства України.

 

3. Надання допомоги здійснюється з місяця звернення пільгових категорій громадян шляхом подання до сільської ради наступних документів:

  • заява;
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • документ, що засвідчує право на пільгу;
  • поточний рахунок уповноваженого банку.

 

4. Відповідальні особи сільської ради формують та затверджують списки одержувачів допомоги із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, ідентифікаційного коду, місця реєстрації, назви та реквізитів банку (при наявності), статусу пільговика.

Надання допомоги припиняється з 1 числа наступного місяця у разі:

  • закінчення та/або зміни терміну дії пільги;
  • смерті одержувача допомоги;
  • зміни реєстрації;
  • досягнення 18-го віку (23-го у разі навчання за денною формою) дитини з багатодітної сім’ї.

 

 

5. Виплату допомоги здійснювати через відділення Укрпошти та банківські установи за бажанням одержувача.

        

            Сільський голова                                  В.В.Гралюк

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь