Програма розвитку закладів культури Лісовогринівецької сільської ОТГ на 2017-2018 роки

19-та  чергова сесія

25 січня 2017 року                              Рішення № 9           с .Лісові Гринівці

Про Програму розвитку закладів культури

Лісовогринівецької  сільської ОТГ на 2017-2018 роки

Відповідно до Закону України  «Про культуру» керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури, релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку закладів культури Лісовогринівецької ОТГ на 2017-2018 роки (додаток).

2. Відділу фінансів сільської ради, виходячи з можливостей дохідної частини місцевого бюджету, передбачати кошти на виконання  заходів Програми.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради проводити нарахування та виплату коштів на фінансування заходів передбачених Програмою.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з гуманітарних питань.

Сільський голова                                                        В. Гралюк

до рішення 19 сесії Лісовогринівецької сільської ради

від 25.01.2017 року

№  9

розвитку закладів культури Лісовогринівецької сільської ради на 2017-2018  роки

ВСТУП

Важливим завданням держави і суспільства залишається розвиток культури – рушійної сили стабілізації життя нації, її духовного відродження. Вирішення завдання значною мірою залежить від перебудови та підвищення ефективності роботи закладів та установ культури. На сьогодні значна частина суспільства вбачає вихід із становища в розвитку культури у модернізації та збереження культурної спадщини.

В умовах політичних та економічних реформ першочерговим завданням установ, закладів та творчих колективів галузі є діяльність, спрямована на збереження і розвиток культурної інфраструктури села, закріплення позитивних тенденцій у культурній сфері.

На території Лісовогринівецької сільської ради діють СБК с.Лісові Гринівці, Гнатівці, Печеськи, Шпиченці, Климашівка, Стуфчинці  та сільські клуби в с.Аркадіївці, Моломоленці, Пашківці, Редвинці, Скарженці, Терешівці, Тиранівка .

Процеси реформування галузі культури села не відповідають бажаній динаміці та  потребують відповідної уваги. Особоливо в плані фінансово-матеріального забеспечення закладу культури з метою покращення якості проведень культурно-масових заходів на території сільської ради. Важливо відзначити необхідність покращення умов праці особливо в осіннє-зимовий період. Це стосується температурного режиму всередині будівлі, що не відповідає нормам. Гостро стоїть проблема проведення внутрішніх ремонтних робіт і т.ін.

З необхідністю підтримки закладів культури, підвищення ефективності та модернізації діяльності розроблено сільську програму розвитку закладів культури на 2017-2018 роки.

Ініціатори розроблення Програми

Розробник програми

Відповідальний виконавець Програми

Термін реалізації Програми

2017-2018 роки

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Місцевий бюджет

Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідний для реалізації Програми.

Всього :

4 481 520,00 грн.

Мета та завдання Програми

Метою Програми є підтримка закладів культури, підвищення ефективності і модернізації їх діяльності, об,єднання зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для поліпшення умов роботи культурно-просвітницьких закладів сільської ради.

Основними завданнями Програми є :
- збереження інфраструктури культури сільської ради ;
- сприяння покращення умов роботи існуючих закладів;

Основні заходи  програми розвитку закладів культури на 2017-2018 роки.

Розвиток та удосконалення інфраструктури галузі.

1.Поліпшувати матеріально-технічну базу сільських Будинків культури та клубів.

Лісовогринівецька сільська рада - постійно

2.Збереження робочих місць та ліквідація неповної зайнятості працівників культури сільської ради.

Лісовогринівецька сільська рада – 2017 р.

3.Забеспечувати збереження існуючої мережі закладів культури, не допускати закриття та перепрофілювання цих об’єктів.

Лісовогринівецька сільська рада – 2017 р.

4.Забеспечити завчасну підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період. Передбачити в бюджетах кошти на ремонт систем опалення цих об’єктів, оплату енергоносіїв .

Лісовогринівецька сільська рада – щороку.

Удосконалення культурно-мистецької діяльності

5.Проведення культурно-митецьких та просвітницьких заходів щодо відзначення знаменних та пам’ятних дат історії та сучасності держави, краю.

Родинної творчості «Тепло сердець ››.

Молодіжних спортивних танців «Весняний данс›› .

Дитячої творчості – «Чарівна кладочка››.

Люддей похилого віку – «І молодістю повниться душа››, тощо.

СБК, виконком, ЗОШ.-2017-2018 роки.

6.Вивчення досвіду діяльності закладів культури.

СБК 2017-2018 роки

Збереження творчого та кадрового потенціалу.

7.Поліпшити умови творчої діяльності та побуту майстрів мистецтв, працівників культури.

Лісовогринівецька сільська рада  - 2017-2018 роки.

Очікувані результати виконання Програми

Виконання сільської Програми розвитку закладів культури на 2017-2018 роки дозволить підняти імідж культурно-просвітницьких закладів, сприяти зростанню культури повсякдення, в перспективі створенню моделі прийдешньої культури України.

Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування заходів Програми здійснюється відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів місцевого , а також джерел не заборонених законодавством.

Сільський голова                                                                                  В.В.Гралюк