Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Програму заходів 2017-2018 роки

Україна

Лісовогринівецька сільська рада

19-та  чергова сесія 

25 січня 2017 року                              Рішення № 7            с .Лісові Гринівці

 

 

 

Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят,

ювілейних та святкових дат, відзначення осіб,

які зробили вагомий внесок у розвиток Лісовогринівецької

сільської об’єднаної територіальної громади,

здійснення інших заходів на 2017 - 2018 роки

 

 

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до висновку постійної комісії  Лісовогринівецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та регламенту, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

           1. Затвердити  Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, здійснення інших заходів на 2017 - 2018 роки ( додаток).

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та регламенту (голова комісії –  Тарасов М.П.)

 

 

 

Сільський голова                                                         В.Гралюк

 

 

до рішення 19 сесії Лісовогринівецької сільської ради

від 25.01.2017 року

№ 7

 

ПРОГРАМА

заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, здійснення інших заходів на 2017 - 2018

 

                  

Зміст

 

Паспорт Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток сіл Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2017 - 2018 роки (далі -  Програма)

 

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

2. Мета і завдання Програми

3. Фінансування Програми

4. Заходи щодо реалізації Програми

5. Очікувані результати

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Додатки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми заходів з відзначення державних та професійних свят,

ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили

вагомий внесок  у розвиток сіл Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади, здійснення інших заходів на 2017 - 2018 роки

 1.  Ініціатор розроблення Програми: Лісовогринівецька сільська рада.

    2. Назва нормативних документів  про необхідність розроблення Програми: Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетний кодекс України.

    3. Розробник Програми: Лісовогринівецька сільська рада

    4. Відповідальний виконавець  Програми:  Лісовогринівецька сільська рада.

    5. Термін реалізації Програми: 2017 - 2018 роки.

   6. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для реалізації Програми:

з місцевого бюджету – 82500 грн. згідно з додатком до Програми

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Програма заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок  у розвиток Лісовогринівецької територіальної громади (далі – територіальна громада), здійснення інших заходів на 2017 - 2018 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України.

Щороку в громаді відзначаються державні та професійні свята, події державного та місцевого значення, проводяться святкування ювілейних та святкових дат, здійснюються заходи, пов'язані із заохоченням, відзначенням працівників підприємств, установ, організацій, трудових колективів та інших осіб, які досягли визначних успіхів у різних сферах суспільного життя, зробили вагомий внесок у розвиток територіальної громади, а також проводяться інші урочисті заходи.

Лісовогринівецький сільський голова представляє  територіальну громаду,  раду та її виконавчий комітет  у відносинах з  державними  органами,  іншими  органами місцевого самоврядування,  об'єднаннями громадян,  підприємствами, установами  та  організаціями  незалежно   від   форм   власності, громадянами.

 Проведення зазначених заходів потребує систематизації таких заходів, виділення бюджетних асигнувань з сільського бюджету.

2. Мета і завдання Програми

Метою Програми є :

1) забезпечення належної організації з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок  у розвиток територіальної громади, проведення інших урочистих заходів;

2) забезпечення  виконання повноважень, щодо представлення територіальної громади у відносинах з  державними  органами,  іншими  органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян,  підприємствами, установами  та  організаціями  незалежно   від   форм   власності.

 

Основними завданнями Програми є відзначення на території громади  на належному рівні державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок  у розвиток  територіальної громади.

3. Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів сільського бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.  Обсяг фінансування програми визначається щороку відповідно до додатку  Програми.

4. Заходи щодо реалізації Програми

1. Відзначення державних свят, визначних подій держави, які визначені актами Президента України, Кабінету Міністрів України, у тому числі, із врученням Почесних грамот, Подяк.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

2. Відзначення місцевих свят та подій, які проводяться відповідно до розпоряджень сільського голови, із врученням Почесних грамот, Подяк.

Виконавець:   Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

3. Відзначення ювілейних та святкових дат підприємств, установ, організацій та окремих осіб, із врученням Почесних грамот, Подяк.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

4. Відзначення колективів підприємств, установ і організацій та окремих осіб за успіхи в роботі та особливі трудові заслуги, у тому числі, із врученням Почесних грамот, Подяк.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

5.  Відзначення професійних свят, які визначені актами Президента України, у тому числі, із врученням Почесних грамот, Подяк.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

6.Виготовлення друкованої продукції, придбання рамок для грамот,  подяк, вітальних адрес, конвертів, листівок, запрошень, оплата фотографічних послуг, оплата послуг із внесення тексту в грамоти, подяки.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

 

 

7. Виготовлення бланків Почесних грамот Лісовогринівецької  сільської ради, Подяк Лісовогринівецького сільського голови для відзначення та заохочення підприємств, установ та організацій і окремих осіб.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

 

8. Придбання цінних подарунків, сувенірів для урочистих заходів, квіткової, ритуальної продукції та інші видатки.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

 

9. Організація заходів вшанування та привітання жителів територіальної громади до державних свят і ювілейних дат.

Виконавець:    Лісовогринівецька сільська рада, сільський голова.

Термін виконання:     постійно.

 

5. Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить належну організацію відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок  у розвиток територіальної громади, проведення інших урочистих заходів, виконання повноважень, щодо представлення територіальної громади у відносинах з  державними  органами,  іншими  органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян,  підприємствами, установами  та  організаціями  незалежно   від   форм   власності та судовий захист прав територіальної громади, а також сприятиме підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів громади, покращенню економічного стану та іміджу територіальної громади в цілому.

 

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Координація та контроль за ходом виконання Програми здійснюватиметься Лісовогринівецькою сільською радою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь