23 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛИСЯ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ В СТУФЧИНЕЦЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 23.05.2018 16:55

23 травня 2018 року в Стуфчинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися навчання Лісовогринівецьких вогнеборців. Комунальні рятувальники відпрацьовували навички на випадок надзвичайної ситуації в приміщенні школи.

За сценарієм в приміщенні школи на другому поверсі в класі хімії сталася пожежа, в задимленому приміщені опинилися заблокованими двоє дітей, що втратили свідомість.

Загалом під час навчальної евакуації на свіже повітря вийшли всі учні, вчителі та технічний персонал. Двох умовних потерпілих було евакуйовано силами ланки Лісовогринівецької місцевої пожежної охорони - аварійно-рятувальної служби, керівником гасіння пожежі був заступник сільського голови Олег Рудик .

По результатам тактико-спеціальних навчань учні та вчительский склад Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів показали згуртованість, відповідальність та своєчасну реакцію на випадок надзвичайної ситуації.

Після чого дітям було продемонстровано технічне оснащення Лісовогринівецьких рятувальників.