Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

28 квітня 2017 року в Лісовогринівецькій ОТГ ліквідовано дві пожежі

      28 квітня 2017 року о 17.10  рятувальникам Лісовогринівецької МПК надійшло повідомлення про пожежу на території  масиву "Європейський 2" поблизу  с.Стуфчинці. Негайно на місце події була направлена чергова зміна Лісовогринівецької місцевої пожежної команди та чергове відділення 37-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Хмельницького.

      По прибуттю було встановлено факт загоряння господарської будівлі, загальною площею 20м.кв.Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в апаратах захисту органів зору та дихання. Пожежу вдалося ліквідувати силами  7 вогнеборців на 2 одиницях пожежно-рятувальної техніки. Вогнеборці не допустили перекидання вогню на поряд збудований житловий будинок. На щастя, постраждалих на пожежі не виявлено.

Ймовірна причина загоряння - необережне поводження з вогнем.

Повернулась Лісовогринівецька місцева пожежна команда на чергування о 21.25.

     Не встигли вогнеборці повернутися на чергування, як о 21.32 надійшло чергове повідомлення про пожежу. Цього разу пожежа виникла в районі с.Печеськи. Не зволікаючи, на місце виїхала чергова зміна Лісогринівецької місцевої пожежної команди.

Прибувши на місце було виявлено, що горить сухостій  на поверхні колишнього торф'яного кар'єра, загальною площею близько 2га. Начальником місцевої пожежної команди негайно було повідомлено масштаби пожежі в центральний диспетчерський пульт. На місце події було направлено оперативний штаб,  два відділення 37-ї та 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Оперативними та злагодженими діями вогнеборців пожежу вдалося  ліквідовати та недопустити розповсюдження вогню на торф. Загалом для ліквідації пожежі було задіяно 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

Повернулася Лісовогринівецька місцева пожежна команда на чергування о 01.50.

 

 

пожежа поблизу с.Печеськи« повернутися до списку новин