День Соборності України

Вчора 22 січня 2018 року у закладах середньої загальної освіти Лісовогринівецької ОТГ відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Лісовогринівецькій ЗОШ в актовій залі організовано та проведено загальношкільний виховний захід «Моя суверенна Україна».

На заході використані мультимедійна презентація «22 січня – день Соборності України», історичні та фото матеріали про події 1918-1919 р.

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.