Накувала зозуленька 90 літ

90 років тому народилася чуйна та мила Войтович Лариса Олексіївна. Саме 21 лютого 1928 року у селі Лисівка, Ярмолинецького району холодною зимою, пробилося проміння сонця до хатинки, де пролунав дитячий сміх наша ювілярка.

Проживала Лариса Олексіївна у місті Кам’янець-Подільському.  Свою сорокадворічну трудову діяльність ювілярка пропрацювала на Бавовняно-паперовій фабриці бухгалтером. У колективі її поважали за старанну,сумлінну та віддану працю.

Важка життєва доля у жінки. Прожила з разом з чоловіком довге життя, проте своїх дітей так і не мали. Згодом чоловік помер і Лариса Олексіївна залишилась наодинці.

У 2006 році переїхала у село Лісові Гринівці, де і проживає по сьогоднішній день.

Виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради

вітає ювілярку з визначною датою та бажає ще довгий літ життя і сонячної енергії

у тендітному жіночому серці.