Відзначення 21-ї річниці Дня Коституції України

Дата: 30.06.2017 10:59

У вівторок, 27 червня 2017 року біля приміщення Лісовогринівецької сільської ради відбувся мітинг приурочений до Дня Конституції України.

З вітальним словом виступив голова Лісовогринівецької сілської ради Віталій Гралюк.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі - з такими вітальними словами виступив керівник громади.

На мітингу хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих воїнів, які боронили нашу Україну від окупантів.

Керівництво громади, апарат Лісовогринівецької сілської ради сілської ради, вчителі навчальних закладів були присутні на даному заході, та вітають усіх жителів громади із визначною датою українського народу.