Лісовогринівецька сільська рада оголошує конкурс з відбору кандидатів на посаду юриста виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради.

Дата: 25.07.2016 11:15

Вимоги до кандидатів:

громадянин України,

вищу освіту за спеціальністю правознавство.

Документи, що подаються: заява про допуск до конкурсу, в якій зазначається, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; автобіографія; копія паспорта (1, 2, 11); копія ідентифікаційного номера; копія документів про освіту; декларація про доходи за 2015 рік; медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ; копія військового квитка (для військовозобов’язаних); дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються адресою : Хмельницька обл.. Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, протягом 30 календарних дні з дня опублікування оголошення.  Телефон для довідок  62-68-23

Заробітна плата згідно штатного розпису .

Опубліковано 25 липня 2016 року