Рятувальники Лісовогринівецької МПК успішно ліквілували чергову пожежу

Дата: 24.05.2017 12:24

22 травня 2017 року о 18.43 рятувальникам Лісовогринівецької місцевої пожежної команди повідомили про пожежу  за межами села Моломолинці, в прибережній зоні річки Бужок. Негайно на місце події було напрвлено чергову зміну Лісовогринівецької пожежної команди  на автоцистерні підвищеної прохідності, під керівництвом начальника МПК Німчиком О.О. Прибувши на місце, було встановлено ,що горить сухостій та сухі рештки рослинності на загальній площі близько 8.га. Гасіння пожежі ускладнював сильний вітер, тому було прийнято рішення першочергово відсікти полум"я від лісового маливу з метою недопущення розповсюдження вогню. Пожежу було локалізовано  о в тих розмірах, якої вона набула на момент приїзду вогнеборців МПК. Ліквідовано пожежу силами Лівовогринівецької МПК, на що було витрачено 12.м.куб води та задіяно 3 чоловіка особового складу.

Повернулася команда на чергування о 00.50.