A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 09.12.2016 12:48
Кількість переглядів: 956

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - «Детальний план території під розташування комплексу з виготовлення будівельних матеріалів на території с.Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради на земельній ділянці загальною площею 2,0 га кадастровий номер № 6825083600:03:007:1191)»

 

Проект Детального плану території під розташування комплексу з виготовлення будівельних матеріалів на території с.Лісові Гринівці Лісовогринівецької сільської ради на земельній ділянці загальною площею 2,0 га кадастровий номер № 6825083600:03:007:1191 виконаний відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та рішення Лісовогринівецької сільської ради від 25.11.2016 № 42 «Про розроблення детального плану території в межах с.Лісові Гринівці Хмельницького району для будівництва комплексу по виробництву залізобетонних виробів».

Замовником проекту виступає виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради, співзамовником – ТОВ «Єврозалізобетон» ідентифікаційний номер 40521444. Розробник проекту – ТОВ «Земельнио-аграрний центр «КАРАТ» (м. Хмельницький).

«Детальний план території» розробляється з метою визначення цільового призначення з відображення існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами.

Проект містобудівної документації складається з пояснювальної записки (брошура) з графічними матеріалами у паперовому вигляді та у цифровому форматі.

Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території, розташована в межах с.Лісові Гринівці (в східній частині на відстані 930 м від виробничого підприємства ПАТ «Фруктовий Світ») загальною площею 2,0 га та перебуває у приватній власності  на підставі право установчих документів на право власності на нерухоме майно.

Інвестиційними намірами передбачається будівництво виробничого комплексу з виготовлення будівельних матеріалів з подальшою реєстрацією підприємства на території Лісовогринівецької сільської ради;

Для цього розробляється детальний план території для розташування виробничого підприємства ТОВ «Єврозалізобетон»;

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна з 09.12.2016 по 22.12.2016 під час його прилюдного експонування у приміщенні адмінбудівлі сільської  ради за адресою: с.Лісові Гринівці, вул. Центральна, 4 або на офіційному веб-сайті громади  (lisovogrynivecka.gromada.org.ua) у розділі «Новини ат оголошення». Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються з 09.12.2016 року по 22.12.2016 року в с.Лісові Гринівці приміщення сільської ради в кабінеті відділу архітектури та землеустрою.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Ващук Вадим Григорович – начальник відділу архітектури та землеустрою виконавчого комітету сільської ради.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту містобудівної документації (подаються громадянами у письмовому вигляді із  зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил). Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Пропозиції, подані іншими особами або подані після 22.12.2016 року залишаються без розгляду.

 

Заступник сільського голови                                                               О.Рудик« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь