8 травня 2017 року з нагоди 100- річчя до Бондар Ганни Олексіївни жительки с.Редвинці завітали гості

Дата: 10.05.2017 13:44

8 травня з нагоди 100-річчя Бондар Ганни Олексіївни жительки с.Редвинці завітали гості.

Щиро привітали ювілярку голова Лісовогринівецької сільської ради Віталій Гралюк, місцеві жителі, рідні ювілярки та багато інших гостей.

За сто років ювілярка багато  що пережила. Була  свідком голодомору, пережила Другу світову війну, не зламали її й труднощі післявоєнних літ, особисті втрати та зустріла народження Незалежності нашої держави.

Ганна Олексіївна мала трьох дітей, має чотирьох онуків, чотирьох правнуків та двох праправнуків.

В свої 100 років пасе і доїть корову, допомагає донці по господарству.

Приємно, що в нашій Лісовогринівецькій громаді мешкають люди такого віку, які є носіями історії, мудрості та людського життя.

Обов’язок громади – шанувати таких людей і всіляко підтримувати.