Оголошення стосовно 31 позачергової сесії Лісовогринівецької сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження сільського голови від 19.12.2017 року № 107 –о,  31-ша позачергова  сесія Лісовогринівецької сільської ради відбудеться   26.12.2017 року о 10 годині  в приміщенні актового залу Лісовогринівецької ЗОШ.   На  розгляд постійних комісій сільської ради виносяться наступні питання :

1. Про сільський  бюджет на 2018 рік
  2. Про Програму надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2018 рік
  3. Про затвердження Програми благоустрою території
  4. Про Програму розвитку місцевого самоврядування Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік
  5. Про затвердження програми поводження з відходами на території Лісовогринівецької сільської ради на 2018-2020 рр.
  6. Про преміювання сільського голови встановлення надбавок, доплат та надання матеріальної допомоги
  7.  Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку             Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
  8. Про затвердження Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах дошкільного розвитку Лісовогринівецької сільської ради на 2018рік.
  9. Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій Лісовогринівецької сільської ради на 2018рік.

II Провести засідання постійних депутатських комісій в приміщенні Лісовогринівецької сільської ради :

Назва постійної депутатської комісії

Голова  комісії

Дата засідання

1

З питань  земельних відносин  природніх ресурсів та екології

Кравчук  Ю.В.

20.12.2017 року

10 год.

3

З питань бюджету фінансів, планування соціально-економічного розвитку та регламенту

Тарасов М.П.