Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Відбулись  громадські обговорення (слухання) з питання будівництва біопаливної електростанції в с.Печеськи  Хмельницького району Хмельницької області та оцінки впливу на навколишнє середовище.

 

    14 березня 2017 року в приміщенні актової зали Лісовогринівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулись  громадські обговорення (слухання) з питання будівництва біопаливної електростанції в с.Печеськи  Хмельницького району Хмельницької області та оцінки впливу на навколишнє середовище.

    Реалізація проекту Хмельницької біопаливної електростанції, що працюватиме за рахунок спалювання соломи зернових, згенерує чималі надходження до місцевого бюджету та додатковий дохід для фермерів місцевого регіону, створить 250 робочих місць під час будівництва та близько 160 постійних робочих місць. Електростанція буде здатна забезпечити електроенергію для близько 75000 домогосподарств та зменшить енергетичну залежність регіону від імпортованої електроенергії.

В рамках проекту  передбачається підписання соціальних угод між замовником та Лісовогринівецькою сільською радою щодо покращення інфраструктури та об'єктів соціальної сфери громади. Пріоритети надаватимуться селам Печеськи,Аркадіївці, Ходаківці.  В першу чергу будуть враховані пропозиції жителів громади, які надійдуть на адресу сільської ради. « повернутися до списку новин