Лісовогринівецька місцева пожежна охорона - аварійно- рятувально-служба - під час гасіння пожежі рятувальники виявили бездиханне тіло чоловіка в с.Стуфчинці

21 березня о 15:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу  житлового будинку у селі Стуфчинці Хмельницького району.

На місце виклику було направлене рятувальників 37-ї державної пожежно-рятувальної частини та Лісовогринівецьку місцеву пожежну охорону - аварійно - рятувальну службу. За лічені хвелини комунальні вогнеборці були на місці події. В будинку було сильне задимлення, тому рятувальникам довелося працювати в засобах захисту органів зору та дихання. Під час розвідки та гасіння пожежі вогнеборці виявили тіло 32-річного чоловіка без ознак життя.

Площа пожежі складала 15 кв. м

Причина пожежі встановлюється.