Лісовогринівецька місцева пожежна охорона - аварійно- рятувально-служба - чергова пожежа в с.Стуфчинці (ФОТО, ВІДЕО)

26 березня 2018 року о 15.40 комунальні рятувальники отримали повідомлення про пожежу в с. Стуфчинці. По прибуттю  вогнеборці встановили, що горить перекриття допоміжної споруди приватного домогосподарства. Існувала загроза житловому будинку , тому рятувальники терміново розпочали гасіння пожежі та в подальшому  недопустили розповсюдження вогню. Пожежу ускладнювало те, що в приміщенні знаходилась велика кількість сухого сіна та соломи.   На пожежі працювала чергова зміна Лісовогринівецької місцевої пожежної охорони - аварійно-рятувальної служби в складі  3 чол. та черговий караул 37 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУДСНС в Хмельницькій області в складі 4 чол .

Причина пожежі - не обережне поводження з вогнем.

Лісовогринівецька МПО-АРС