Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Звіт з цивільного захисту Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Згідно з планом підготовки учнів та школи з цивільного захисту на 2018 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників школи від надзвичайних ситуацій, у школі  було проведено тиждень цивільного захисту. У рамках цього тижня було проведено масу заходів.

Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки, на якій присутніх ознайомили з основними цілями та головним завданнями, а також з планом проведення Дня цивільного захисту.

 

 

 

У цьому Дні активну участь брали учні початкових класів. Проводилися виховні години на різні тематики ( «Як вберегтися від терористів», «Що таке ГМО», «Як поводитись у лісі», «Як поводитись у великому місті»), школярі взяли активну участь у грі-вікторині «Ти в складній ситуації», де давали чітку відповідь на поставлені запитання.

 

 

 

До уваги середніх та старших класів пропонувалися бесіди, виховні години(« Що таке тероризм», «Зброя масового знищення», «Дії при ураганах, бурях, смерчах», «Дії при аварії з вибухами та пожежами», «Дії при землетрусах»), практичні заняття з надання першої медичної допомоги, метою яких було поглибити знання учнів з питань цивільного захисту; повторити правила поведінки у складних ситуаціях та закріпити навички надання допомоги постраждалим; стимулювати розвиток витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; виховувати почуття співпричетності до долі та проблем інших, відповідальність за близьких, оточуючих, власну Батьківщину.

 

 

 

За сигналом цивільного захисту  всередині дня проведено евакуацію особового складу школи із приміщення. Евакуація пройшла чітко і організовано.

 

 

 

автор: директор Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Коваленко І.В.« повернутися до списку новин