Свято Букварика

Як швидко спливає час. Здається, ще вчора наші першокласники прийшли до школи, а вже зараз закінчують 1 клас. За цей період школярі навчилися добре писати, читати і рахувати. Вони звикли, що їх називають школярамии.

І, найголовніше,  вони успішно опрацювали свій перший підручник – буквар.

Отже, перша сходинка у великий світ знань пройдена. І ось 5 травня у 1-му класі відбулося свято «Прощання з Букварем». Його з нетерпінням чекали не лише малята, але і їхні батьки. Під керівництвом класовода Кучерук Альони Миколаївни діти  підготували цікаве театралізоване дійство. З великим захопленням маленькі артисти декламували вірші, співали пісні і танцювали.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято - перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою вчителькою.