ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

4 травня 2018р. в Районному будинку культури відбувся звітний концерт-огляд художньої самодіяльності творчих колективів загальношкільних та позашкільних закладів Хмельницького району та ОТГ, який проводився з метою активізації та розвитку творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

Учасниками даного огляду був естрадно-духовий оркестр нашої школи. Журі відзначило, що оркестр продемонстрував майстерність, високу сценічну культуру, цікавий репертуар, керівник Капустянська Анастасія Миколаївна.

В рамках огляду відбулася виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

За підсумками минулорічного огляду журі відзначило переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу Дрозд Христини – диплом ІІІ ступеня, керівник Жук Тетяна Олексіївна.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо подальших перемог!