ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії з питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики

ПОВІДОМЛЕННЯ

виконавчий комітет Лісовогринівецької сільської ради повідомляє, що засідання комісії з питань соціального захисту населення, освіти, фізичного виховання, культури,  релігії та міграції, охорони здоров’я та соціальної політики (голова комісії Бандровська О.Д.), яке мало відбутись 07.05.2018 року о 9 год.00 хв. в приміщенні Лісовогринівецькаої сільської ради (розпорядження сільського голови №53-о від 25.04.2018 року «Про скликання чергової 37-ї сесії Лісовогринівецької сільської ради») - не відбулось в зв’язку з відсутністю більшості членів даної комісії.