6 та 7 травня 2018 року вогнеборці Лісовогринівецької аварійно-рятувальної служби здійснили два оперативних виїзди

Дата: 08.05.2018 10:36

6 травня Лісовогринівецькі вогнеборці отримали повідомлення про загоряння дерева на території стадіону біля с. Лісові Гринівці. Була загроза того, що дерево може впасти на стадіон чи на людей , тому рятувальники не гаючи часу приступили до гасіння пожежі та не допустили трагедії. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

7 травня рятувальникам повідомили про пожежу на території недіючого цегельного заводу біля с. Пашківці. Прибувши на місце було встановлено, що площа пожежі сягає близько 30 квадратних метрів. Існувала загроза розповсюдження вогню на приміщення орієнтовною площею 500 квадратних метрів. З метою недопущення розповсюдження вогню начальником варти Лісовогринівецької МПО-АРС було прийнято рішення про залучення додаткових сил та засобів 37 ДПРЧ 1 ДПРЗ. Завдяки оперативним та злагодженим діям вогнеборців вдалося швидко та своєчасно ліквідувати пожежу в тих об'ємах яких вона набула на момент прибуття аварійно-рятувальних підрозділів.

Загоряння дерева на території стадіону у с. Лісові Гринівці

Пожежа на колишньому цегельному заводі поблизу с. Пашківці 07.05.2018 року