Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

День вишиванки

Вчора, 17 травня 2018 року в Україні відзначали свято "Всесвітній день вишиванки" — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Щороку це свято відзначають в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

 

 

Вихованці дитячих садочків, учні закладів загальної середньої освіти, працівники сілських бібліотек, директори клубів, завклуби, старости сіл та голова сілської ради Віталій Гралюк та апарат Лісовогринівецької сільської ради вже третій рік поспіль долучаються до проведення наймаштабнішого свята.

 

Працівники сільської ради разом із очільником громади Віталієм Гралюком організовано долучились до акції "Прийди у вишиванці на роботу, до школи, у садочок - "Вишиванка -  наша культура ""

 

 

 

У Стуфчинецькі загальноосвітній школі учні разом із вчителями та адміністрацією школи, провели флеш-моб та приймали участь у майстер-класах.

 

 

 

 

 

У селі Пашківці так долучили до свята "Вишиванки". Організаторами були Завідувач клубом Подворна Людмила, сільський бібліотекар Горбатюк Юлія, директор школи Жук Світлана, завідувач дитячим садочком Боднарчук Наталя та староста села Жук Галина.

 

 

 

 

 

У селі Шпиченці також директором школи Тарашевською Галиною, директором Будинку культури Ковпак Тетяною та бібліотекарем села Князь Юлією провели учням пізнавальний екскурс по історії національного вбрання.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин