Лісовогринівецькі рятувальники прийняли участь в фестивалі "ІГРИ ВОГНЕБОРЦІВ"

Дата: 28.09.2018 13:38

23 вересня в місті Києві на Поштовій площі проект «Добровольці-Вогнеборці» провели фестиваль «Ігри Вогнеборців».

Особовий склад  Лісовогринівецької місцевої пожежної охорони –аварійно-рятувальної служби  теж приймали участь в цьому заході.

Шість наших рятувальників пройшли «Лабіринт вогнеборця»  менше ніж за півтори хвилини. Завданням було: 1- наосліп пройти через лабіринт,   2- пролізти попід перешкоду , 3- подолати виступ , 4- пройти через імітований тунель навколішки, 5- з задимленого кубу витягти потерпілого, 6-  попасти водою в ціль.

Метою заходу було заохотити громадян до формування пожежних команд на місцях, підвищити безпеки серед населення, об’єднати громади навколо ідеї швидкого реагування на можливі небезпеки власними силами, не чекаючи допомоги зі сторони.

Учасники  фестивалю  навчалися гасити пожежі,  надавати першу домедичну допомогу, рятувати на воді, почули  історії про особисту безпеку та гендерну рівність у пожежній справі.

Загалом фестиваль відвідало більше шести тисяч киян та гостей міста!

Під час фестивалю було створено тематичні зони:

• «Лабіринт вогнеборця» - спортивна зона,
  • Інтерактивна зона майстер-класів з пожежої безпеки, безпеки на воді та першої домедичної допомоги
  • Лекторій із виступами експертів Громадського радіо, FAST та Genetics of Survival
  • Дитяча зона з шоу-програмою від Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», заняттями для дітей від Товариства Червоного Хреста України, Київської аварійно-рятувальної служби та поліції
  • Яскрава фотозона та тематичні тенти
  • Кінопоказ про те, як працює волонтерська парамедична ініціатива у США

Проект «Добровольці-Вогнеборці» реалізує програму «Вартові безпеки», за що ми щиро вдячні організаторам!

Фото by Никита Завилинский

КУ «Лісовогринівецька МПО-АРС»