Лісовогринівецькі рятувальники пройшли навчання з домедичної допомоги.
В рамках реформування служб взаємодії цивільного захисту, а саме: екстренна медична допомога, поліція та аварійно-рятувальні служби Лісовогринівецькі рятувальники пройшли навчання по проведенню реанімаційних дій.
2 листопада начальники чотирьох варт та керівник місцевої пожежної команди пройшли навчання на тему "Основи підтримки життя" (BLS).
Дані навчання проводилися на базі Тернопільського державного медичного університету міжнародною організацією Європейська рада реанімації. В ході начання рятувальники отримали навички по проведенню реанімаційних заходів (непрямий масаж серця, штучна вентиляція легень маскою - клапаном, мішком Амбу), відновлення прохідності дихальних шляхів, робота з потерпілим без свідомості (переведення в стабільне положення), прийому Геймліха у дорослих та дітей різного віку.. Після навчання наші вогнеборці успішно здали он-лайн тестування та отримали міднародні сертифікати по BLS на право проведення реанімаційних заходів.