«Юні вогнеборці» Лісовогринівецької ОТГ

Дата: 14.11.2018 16:26

Сьогодні, 14 листопада  Комунальна установа «Лісовогринівецька місцева пожежна охорона аварійно-рятувальна служба»  розпочали на території громади  проект «Юні вогнеборці» за підтримки Всеукраїнського проекту «Добровольці-вогнеборці»

Так, у Лісовогринівецькому ліцеї з метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини,  вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій відбувся урок-вікторина приурочений «Тижню знань з основ безпеки життєдіяльності» .

Комунальні вогнеборці спільно з ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, за підтримки Всеукраїнського проекту «Добровольці-вогнеборці» провели даний захід. На уроці діти разом з пожежниками приймали активну участь. Вогнеборці задавали питання дітям, потім працівники служби порятунку коментували відповіді і роз’яснювали їх.

Учні відповідали на такі запитання:

1. Яка діжка несе більшу небезпеку: наповнена бензином чи порожня після нього?
  2. Чому не можна кидати у вогонь аерозольні упаковки?
  3. Чому пожежна машина червоного кольору та інші запитання;

За кожну правильну відповідь учні отримували фішки. А в якості призів магнітики та наочні роздаткові матеріали.

Наступним етапом проекту «Юні вогнеборці» буде екскурсія до Місцевої пожежної охорони села Аркадіївці Лісовогринівецької ОТГ