ЕКСКУРСІЯ ДО 8 ОКРЕМОГО ПОЛКУ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Дата: 15.11.2018 15:38

В рамках проведення місячника військово  патріотичного виховання

14 листопада, учні Лісовогринівецького ліцею відвідали військову частину  а 0553

м. Хмельницького.

Екскурсія була повчальною, змістовною, високоорганізованою та повною нових вражень.

У кімнаті Бойової слави частини учні дізнались про історію і бойовий шлях полку, про миротворців, героїв частини, полеглих в Афганістані, вони назавжди залишаться в пам'яті  своїх бойових побратимів, які виконавши свій військовий обов’язок, повернулися до рідних і близьких.

Яскраві враження школярі отримали від демонстрації різних видів зброї, процедури її перезарядки. Хлопці із задоволенням та гордістю потримали військову зброю та уявили себе в ролі солдатів.

Для школярів провели агітаційну розповідь про контрактну військову службу, ознайомили з умовами вступу до вищих військових навчальних закладів, військовослужбовці намагалися бути відкритими, показуючи, що солдат є патріотом своєї Батьківщини, і професія військового престижна та цікава.

На завершення позакласної екскурсії до військових спецпризначенців дітям продемонстрували відеофільм про життєдіяльність військовослужбовців полку, навчання, стрибки з парашутом, військові змагання та досягнення.

Педагогічний та учнівський колектив ліцею висловлює щиру подяку керівництву військової частини за організовану, гарно проведену та цікаву екскурсію.