Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

День Гідності та Свободи

 

День Гі?дності та Свобо?ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

 

 

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

 

 

В Лісовогринівецькому ліцеї було проведено виховний захід присвячений Дню Гідності  і Свободи на тему: «УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»

 

 

Метою даного заходу було вшанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні.

 

На заході були переглянуті відеоролики присвячені пам'яті «Небесної сотні» та обговорили події що сколихнули весь світ, учні згадали події Майдану, імена загиблих, читали поезію, присвячену Героям, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин