День Гідності та Свободи

День Гі?дності та Свобо?ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

В Лісовогринівецькому ліцеї було проведено виховний захід присвячений Дню Гідності  і Свободи на тему: «УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»

Метою даного заходу було вшанувати патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні.

На заході були переглянуті відеоролики присвячені пам'яті «Небесної сотні» та обговорили події що сколихнули весь світ, учні згадали події Майдану, імена загиблих, читали поезію, присвячену Героям, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.