Переможці Стуфчинецької школи ІІ (районного) етапу олімпіад з базових предметів

Дата: 22.11.2018 09:44

Вітаємо перших переможців ІІ (районного) етапу олімпіад з базових предметів:

?історія - ІІІ місце - учениця 9 класу Гудзь Маргарита(наставник: Гомілко Л. М.);

?математика - ІІІ місце - учениця 9 класу Пастушок Іванна(наставник: Марчук Т. В.);

?трудове навчання - три ІІІ місця- учні 9 класу Флют Віктор, Пастушок Іванна та 11 класу Розуман Роман(наставники: Танєвський В. Й.,Басіста В. В.);

?та конкурсу з української мови ім. Петра Яцика: два ІІ місця - учениця 3 класу Карпенко Єлизавета та 9 класу Барладян Яна(наставники: Ерматова Г. Л., Качерай Л. М.)

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, щоб ні один день навчання не пройшов даремно, щоб у голові завжди вистачало місця для нових та цікавих знань, щоб те, що здається неможливим, легко давалося і неодмінно виконувалося, щоб завжди вистачало часу на навчання і чудовий відпочинок. Завжди прагніть до чогось високого і доброго, відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, сміливо підкорюйте все нові і нові вершини!!!

Стуфчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів