Подорож у світ професій

Дата: 23.11.2018 09:54

З метою сприяння  професійному самовизначенні, формування психологічної готовності та відповідального ставлення школярів до вибору професії, інформування учнівської молоді про актуальні професії та шляхи їх набуття в професійно-технічних та вищих навчальних закладах на базі Хмельницького обласного академічного театру ім. М. Старицького

22 листопада  відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож в світ професій» для школярів Хмельницького району, який проводив Хмельницький районний центр зайнятості.

Учні 9-11 класів Ліісовогринівецького ліцею взяли участь у заході.

Вони мали можливість ознайомитися із презентаціями освітніх послуг вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста та області, послуг державної служби зайнятості, консультації фахівців служби зайнятості, а також взяли участь у проведенні комп’ютерного тестування щодо визначення професійної спрямованості школярів.

А на завершення заходу організатори провели з учнями  профорієнтаційну гру, наша команда «Допитливих» посіла ІІІ місце.