Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Обласний семінар - тренінг «Репродуктивне здоров'я та відповідальна поведінка учнівської молоді»

 

04-05.12.2018 на базі Мистецького простору Подільського культурно-просвітницького товариства ім. М.Реріха методистами ХОІППО Поліщук Г. Й., Пастух Л. В., практичним психологом ЗОШ №7 Поліщук О. А. було проведено семінар-тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів, вчителів основ здоров’я закладів освіти об’єднаних територіальних громад, закладів професійно-технічної освіти.

 

 

Учасниками такого  семінару–тренінгу були вчителі основ здоров'я Лісовогринівецької громади Жук Тетяна Олексіївна, вчитель Лісовогринівецького ліцею та Базилик Любов Анатоліївна. Учасники пройшли навчання за посібником для тренерів «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді», який виданий Благодійним фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» за сприяння Міжнародної федерації планування сім’ї.

 

 

Посібник є методичним матеріалом для підготовки та проведення занять з питань здорового способу життя, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства і призначений для роботи з підлітками та молоддю вікової групи 15-18 років.« повернутися до списку новин