"JuniorZ" - проект Олександра Педана у Лісовогринівецькій ОТГ

Дата: 21.01.2019 16:55

Сьогодні, 21 січня 2019 року у приміщенні Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лісовогриінвецької сільської ради відбувся грандіозний спортивний захід, спортивний проект шоумена Олексанадра Педана "JuniorZ".

Привітав із хорошим спортивним старотом у новому 2019 році учнів голова Лісовогринівецької ОТГ Віталій Гралюк, який наголосив, що нашій громаді дуже важливі здорові зі спортивним майбутнєм діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

Також на спортивних захід нашої громади із запрошенням завітала Світлана Шеремета - начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Хмельницької райдержадміністрації.

Із Олександром  Педаном вона особисто знайома, ще з тих часів, коли він був, ще юнним учнем, однієї із шкіл міста Хмельницького.

Тренери з Києва і Львова приїхали продемонструвати учням закладів освіти громади нові види спорту.

Представники спортивного руху представили такі види спорту:

• Корфбол –  Влад Лазарюк та Віктор Батяла;

• Флорбол - Томуз Хідір, президент Української Федерації флорболу;

• Чарлідинг - Андрій Боляк;

• Фрісбі – Пчолкін Дмитро;

• Регбі 5 - Ірина Щербанюк, діючий гравець Збірної, студентка ХНУ, майбутній тренер фітнесу та спорту.

Учні Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади мали змогу спробувати свої сили та позмагатися у цих видах спорту.

Проблему яка переслідувала вчителів фізичної культури малокомплектних шкіл вирішено! Відтепер учні закинуть гаджети, їх за вуха неможливо буде витягнути з спортзалу чи вулиці, бо відірвати від гри в нові види спорту буде просто неможливо!

Дуже приємно було спостерігати за палаючими позитивом очима дітей, від побаченого та прийняття участі у такому незвичному масовому заході.

Кожна команда отримали подарунки за активну участь у заході, грошові сертифікати, за допомогою яких, можна буде придбати спортивний інвентар для нових видів спорту.

Дві школи (Лісогринівецький ліцей та Стуфченецька ЗОШ) отримали реквізит для тренувань, а саме мячі та стрічки, для підготовки до обласних змагань з регбі-5 які відбудуться в травні 2019 року.

На завершення заходу, усі учасники зробили спільне традиційне селфі, і наступним завданням є впровадження нових видів спорту у шкільну програму та підготовка учнів до обласних змагань з Регбі-5