«КРУТИ – НАША СЛАВА, НАША ГОРДІСТЬ»

Дата: 29.01.2019 14:34

29 січня 2019 року 101 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

До річниці бою під Крутами в  Лісовогринівецькому ліцеї пройшов історичний урок «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства». Вчитель історії Жук Тетяна Олексіївна розповіла про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.

Класними керівниками 5-11 класів проведено виховні бесіди на тему: «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року», «Крути – символ національної честі і військової доблесті».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість засвою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.