Лісовогринівецька громада
Хмельницький район, Хмельницька область

5 березня 2019 року відбулася зустріч народного депутата Сергія Лабазюка із Лісовогринівецькою громадою. Сергій Петрович звітував про свою діяльність за 2014-2018 рр. та презентував власну концепцію «Стратегії 19-25».

 

Перед зустріччю традиційно відвідали заклади освіти ОТГ. Сергій Петрович був щиро здивований внутрішнім інтер’єром ДНЗ «Ромашка» та після спілкування із вихованцями попрямував до Лісовогринівецького ліцею, де він випадково потрапив у 9 клас й понад годину спілкувався із дітьми про доросле життя та майбутню професію.

В залі вже чекали на депутата старости, депутати, директора шкіл, завідуючі клубів та бібліотек й жителі громади.
Почав свою доповідь Сергій Петрович із результатів децентралізації, де висвітлив динаміку формувань об’єднаних територіальних громад та  росту доходів загального фонду місцевих бюджетів також доповів про кількість успішних законопроектів розроблених та втілених  в життя  його командою та про безліч  інших досягнень для  розвитку Хмельниччини.

Сергій Лабазюк до громади завітав із цінними подарунками, для ДНЗ села Печеськи подарував морозильну камеру та пилосос для Пашковецького ДНЗ, а також сертифікат на придбання електрообігрівача в старостат с. Скаржинці та серитфікат на придбання дитячої гірки для вихованців ДНЗ «Ромашка» с. Лісові Гринівці .
На завершення зустрічі Сергій Петрович обговорив шляхи подальшого розвитку Лісовогринівецької ОТГ із головою громади  Гралюком Віталієм Володимировичем та подальші можливості й перспективи громади.« повернутися до списку новин