Міжнародний жіночий день у селі Печеськи

7 березня 2019 року у селі Печеськи Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади відбулося святкування Міжнародного жіночого дня.

На свято завітали жителі сіл, старости, депутати та гості.

Голова Лісовогринівецької сільської ради Віталій Гралюк привітав жінок із 8 Березням та побажав міцного здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Також до вітань долучився староста села Печеськи Омельянов Петро Антонович та помічник народного депутата Сергія Лабазюка – Гуцалюк Леонід Володимирович.

У святковому концертні прийняли участь вокальні колективи нашої громади: «Гринівчанки» - с. Лісові Гринівці, «Оберіг» - с. Ходаківці та «Вербиченка» - с. Шпичинці.

Найгучніші аплодисменти лунали молодшим учасникам концерту – вихованцям ДНЗ «Джерельце», які виконали жартівливий танець "Пупсік".

Також прийняли участь призери районного конкурсу художньої самодіяльності учні Печеської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Усі учасники заходу були задоволені концертом, а  гості побажали організаторам міцного здоров`я і робити по-більше таких заходів у різних куточках громади.