#JuniorZ продовжує популяризувати нові види спорту для учнів Лісовогринівецької ОТГ.

Всеукраїнський спортивний рух Олександра Педана #JuniorZ продовжує популяризувати нові види спорту для учнів Лісовогринівецької ОТГ.

12 березня на базі Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-прктикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Хмельницького району.

Віце-президент Федерації Регбі Хмельницької області Сергій Щербанюк та тренер - Ірина Щербанюк провели майстер-клас для учнів 5 класу та фізкультурників!

Основна мета семінару: ознайомити учасників із теоретичними та практичними аспектами впровадження рухової гри "Регбі -5" та залучити учнів та молодь до здорового і рухливого способу життя.