Сьогодні 14 березня 2019 року у приміщені актової зали Лісовогринівецького ліцею відбулося засідання комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Лісовогринівецької ОТГ.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про протипожежний стан навчально-виховних закладів та проведення профілактичних навчань з учнями, дітьми дошкільного віку, вчителями, вихователями, обслуговуючим персоналом щодо запобігання виникнення пожеж та складання графіків відпрацювання  з навчальної евакуації при НС;

2. Про заходи щодо запобігання виникнення пожеж торфовищ, лісів, рештків сухої рослинності на відкритій території Лісовогринівецької ОТГ у пожежонебезпечний період 2019 року;

3. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на території Лісовогринівецької ОТГ на 2019 рік;

4. Про запобігання виникнення пожеж на території Моломолинецівського гідрологічного заказника між селами Печеськи, Аркадіївці, Моломолинці;

5. Про стан протипожежного водопостачання на території населених пунктів  Лісовогринівецької сільської ради;

6. Про визначення місця масового відпочинку на водних об’єктах ОТГ.

На комісії були присутні: начальник 37ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, майор служби цивільного захисту - Масловський Олексій Миколайович, начальник відділу ЦЗ Хмельницького міськрайонного управління ДСНС України в Хмельницькій області, підполклвник служби ЦЗ  – Ленюк Олександр Володимирович та старости населених пунктів Лісовогринівецької ОТГ.

Також були запрошені представники лісомисливського господарства, аграрії, поліції та керівники закладів освіти громади.