26 березня в с. Климашівка відбувся схід жителів села

Дата: 27.03.2019 12:04

На сході села були присутні: сільський голова Гралюк Віталій Володимирович, депутат Лісовогринівецької сільської ради Подворний Іван Сергійович, дільничний офіцер поліції Хмельницького РВП Хмельницького ВП старший лейтенант поліції Гончаренко Сергій Володимирович.

Перед початком роботи сільський голова разом з жителями села привітали та відзначили грамотою депутата сільської ради від с. Климашівка Подворного І. С. з ювілейною датою народження та побажали здійснення задуманих планів на благо громади.

Сільський голова прозвітував про соціально-економічний розвиток населених пунктів сільської ради у 2018 році , виконання бюджету на 2018 рік, а також поділився планами на 2019 рік.

Жителями села піднімалися питання про поводження з твердими відходими, благоустрій вулиць населеного пункту, проте найбільше населення турбувалось з приводу самовільної торгівлі алькогольними напоями домашнього виробництва (самогон). Про що було доведено працівникам поліції.