ФК "Лісові Гринівці-1" стала чемпіоном Хмельницької області з футзалу!!!

З 23 по 24 березня 2019 року в м. Хмельницькому в спортзалі ХНУ проходив чемпіонат ХОО ВФСТ " Колос" АПК України з футзалу серед команд колективів фізичної культури агроформувань, сільських фізкультурно - спортивних клубів та територіальних громад у 2019 році.

В турнірі взяли участь дев'ять команд: "Крила Рад" Станція Дунаївці, "Ганівка" Дунаївці, "Фуртуна" Деражня, "Олімп" Деражня, Стара Синява, "Цукровик" Старокостянтинів, Ружична - Хмельницький, Лісові Гринівці - 1, Кам'янець Подільський.

У фіналі за третє місце зустрілись команди " Цукровик" Старокостянтинів та "Олімп" Деражня, перемогу здобули футболісти зі Старокостянтинова.

В боротьбі за перше та відповідно друге місця зійшлись команди Лісові Гринівці - 1 та Кам'янць Подільський, основний час закінчився з рахунком 1 : 1. Переможця визначила серія пенальті і ним уже другий рік поспіль стала команда Лісові Гринівці - 1. Вітаємо наших хлопців з перемогою та бажаємо нових перемог.

За фінансову підтримку нашої команди висловлюємо подяку ПП "Черевичник Л.Г. " та ПП "Шлапак Ю.Ю."